Të ndryshme

Hani këtë çdo mëngjes dhe shkrini dhjamin

Plus Info23/05/2019
Të ndryshme

Qeveria austriake nxjerr ligj: Ndalohet puthja e lopëve

Plus Info23/05/2019
Të ndryshme

‘Shif me sy, e plas me zemër’, Oriola Marashi trondit rrjetin

Plus Info23/05/2019
Lajme

Kuçi: Nëse LDK krenohet me Rugovën, ne duhet të krenohemi me Thaçin

Plus Info23/05/2019
Lajme

Nga sot rikthehet shiu, sa do të zgjasë?

Plus Info23/05/2019
Lajme

Haradinaj: Gjermania nuk bëri pazar, burrërisht më tha ‘Po’ për viza

Plus Info23/05/2019
Lajme

Zeka: Shumë kisha pas qejf me pa Kadri Veselin në burg dhe të poshtëruar

Plus Info23/05/2019
Rajonale

Në fshatin Uglar Gjilani do të ndërtojë impiantin për ujërat e zeza- vlera rreth 35 milionë euro

Plus Info22/05/2019
Lajme

Ambasada Britanike kërkon pavarësi për prokurorët në rastet e krimit dhe korrupsionit

Plus Info22/05/2019
Lajme

Haradinaj: Autostrada “Arbën Xhaferi” është gati, urime Kosovë

Plus Info22/05/2019
Lajme

VV: E pafalshme vonesa e jonë shtetërore për dënimin e krimeve serbe

Plus Info22/05/2019
Rajonale

Gjilani, rajoni që ishte i njohur për kultivimin e duhanit

Plus Info22/05/2019
Rajonale

Edhe Kamenica me marrëveshje me Shell Kosova për përkrahje të fermerëve për furnizim me derivate të naftës me zbritje

Plus Info22/05/2019
Lajme

Sonte në Plus Magazinë: Rrëfimet e të mbijetuarve nga masakra në Burgun e Dubravës

Plus Info22/05/2019
Lajme

Policia e Kosovës lanson fushatën ‘Të gjithë jemi këmbësorë’

Plus Info22/05/2019
Lajme

Ambasadori britanik O’Connell: Çdo viktimë në Kosovë meriton drejtësi

Plus Info22/05/2019
Të ndryshme

Pse meshkujt kanë fiksim veturat dhe orat e shtrenjta?

Plus Info22/05/2019
Të ndryshme

Filtri për ndërrim gjinie i Snapchat shkakton polemika- qindra përdorues kanë krijuar profile të rreme

Plus Info22/05/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv