I pakategorizuar

Këshilli i Prindërve përshëndet vendimin e Haradinajt, i bën thirrje SBASHK-ut ta ndërpres grevën

Plus Info21/01/2019
Kronika e Zezë

Ndalohen dy persona nga Policia Kufitare, po kontrabandonin lopë në Viti

Plus Info21/01/2019
Lajme

Parashikimi i motit për sot dhe ditët e javës në vazhdim

Plus Info21/01/2019
Rajonale

Edhe Hani i Elezit do të rifillojë procesin mësimor

Plus Info21/01/2019
Lajme

SBASHK: Greva po vazhdon në të gjitha komunat, ka presion në Deçan dhe Junik

Plus Info21/01/2019
Bota

Goditet ekonomia e dytë më e madhe në botë, rritja më e ulët që nga ’90

Plus Info21/01/2019
Sport/Kulturë

Atë që e bëri Messi mbrëmë, nuk e ka bërë askush në shekullin 21’të

Plus Info21/01/2019
Lajme

Qeveria në dilema që ta ndëshkojë ‘Bechtel&Enkan’ për vonesa, ky është arsyetimi i Pal Lekajt

Plus Info21/01/2019
Lajme

Bëhen 13 vjet nga vdekja e Ibrahim Rugovës

Plus Info21/01/2019
Lajme

Edhe kjo javë nis me grevë në arsim, fëmijët në shtëpi

Plus Info21/01/2019
Rajonale

Haliti bënë thirrje që nesër të rifillohet procesi mësimor, kjo është përgjigja e SBASHK-ut në Viti

Plus Info20/01/2019
Lajme

SBASHK-u refuzon ofertën e Qeverisë, greva vazhdon

Plus Info20/01/2019
Lajme

Haradinaj: Kemi veç një ofertë për SBASHK-un, duhet ta pranoni dhe t’a nisni mësimin

Plus Info20/01/2019
Lajme

Vala dhe Ipko kërkojnë sërish shtyrjen e zbatimit të kodit +383

Plus Info20/01/2019
Lajme

“Parandalo” suksesshëm e shtrin aktivitetin edhe në Bazel

Plus Info19/01/2019
Kronika e Zezë

Thaçi ‘godet’ Haradinajn: Po e rrezikon miqësinë me Amerikën, situata është për keqardhje

Plus Info19/01/2019
Kronika e Zezë

Porositi drogë në Gjermani, arrestohet gjilanasi

Plus Info19/01/2019
Të ndryshme

Gruaja e sëmurë nga kanceri kërkon para për shërim, por fyhet nga qytetarët

Plus Info19/01/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv