Lajme

Çfarë po ndodh në Kosovë? Paralajmërohen greva edhe nga sektorët tjerë

Plus Info22/01/2019
Lajme

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vazhdim

Plus Info22/01/2019
I pakategorizuar

Thaçi: Me marrëveshjen finale, Lugina e Preshevës dhe veriu në kufijtë e Kosovës

Plus Info21/01/2019
I pakategorizuar

Komuna e Gjilanit thotë se nuk ka vendim për ndëprerjen e grevës së mësimdhënësve

Plus Info21/01/2019
I pakategorizuar

Në Gjilan dhe Gjakovë nesër fillon mësimin

Plus Info21/01/2019
I pakategorizuar

Deçani bënë thirrje për ndërprerje të grevës, kryetari i Sindikatës në këtë komunë jep dorëheqje

Plus Info21/01/2019
Opinione

Arsimi dhe Grevat !

Plus Info21/01/2019
I pakategorizuar

Gjykata e Ferizajt paraqet dy kërkësa për paraburgim

Plus Info21/01/2019
Lajme

Haziri: Qeveria do të bjerë, taksa do të suspendohet

Plus Info21/01/2019
Bota

Aksidenti tragjik, 22 të vdekur nga përplasja e dy autobusëve

Plus Info21/01/2019
Kronika e Zezë

Ndërron jetë Hajrë Gashi, mjeshtri i armëve të UÇK-së

Plus Info21/01/2019
Lajme

KMDLNj: SBASHK-u dhe mjekët grevistë po shkelin të drejtat në fushën e arsimit dhe shëndetësisë

Plus Info21/01/2019
Kronika e Zezë

Aksident me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”

Plus Info21/01/2019
Lajme

Haradinaj jep lajmin e keq për punëtorët e arsimit

Plus Info21/01/2019
Lajme

Haradinaj për taksën: Bora do të shkrihet dikur

Plus Info21/01/2019
Lajme

Gjoba deri në 20 mijë euro për bizneset që nuk i vendosin flamujt e origjinës së produktit

Plus Info21/01/2019
I pakategorizuar

Këshilli i Prindërve përshëndet vendimin e Haradinajt, i bën thirrje SBASHK-ut ta ndërpres grevën

Plus Info21/01/2019
Kronika e Zezë

Ndalohen dy persona nga Policia Kufitare, po kontrabandonin lopë në Viti

Plus Info21/01/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv