Opinione

Faleminderit Staf i Vitia Live, faleminderit lexues të respektuar…

Plus Info16/12/2014
Të ndryshme

Dafina e lë New Yorkun

Plus Info16/12/2014
Kronika e Zezë

Grupet shqiptare, më aktivet në trafikimin me qeniet njerëzore

Plus Info16/12/2014
Sport/Kulturë

Shaqiri bëhet legjendë në Zvicër

Plus Info16/12/2014
Të ndryshme

Safetja në kujtim të burrit të vdekur katër vjet më parë (Video)

Plus Info16/12/2014
Të ndryshme

Skype Translator Preview sjell përkthimin në Windows 8.1

Plus Info16/12/2014
Të ndryshme

Shpat Kasapi dhe Sheila bashkë?

Plus Info16/12/2014
Të ndryshme

Vazhdojnë takimet, Tahiri sot në Bruksel

Plus Info16/12/2014
Kronika e Zezë

Një vrasje ka ndodhur në Kllokot gjatë orëve të mbrëmjes !

Plus Info15/12/2014
Rajonale

Shkollat e Vitisë në pritje të mjeteve të konkretizimit !

Plus Info15/12/2014
Kronika e Zezë

12 të akuzuar për krim të organizuar, në rigjykim

Plus Info15/12/2014
Sport/Kulturë

Vizer shpall Majlindën më të mirën në botë

Plus Info15/12/2014
Të ndryshme

Vesa e lumtur për sukseset e Ritës

Plus Info15/12/2014
Kronika e Zezë

Rast tragjik në Gjilan, bie nga kati i pestë

Plus Info15/12/2014
Opinione

Bac, po ikin!

Plus Info15/12/2014
Rajonale

Foto Lajm: Aksidentet e para si pasojë e mjegullës dhe ngricave

Plus Info15/12/2014
Sport/Kulturë

Sot shorti i Ligës së Kampionëve

Plus Info15/12/2014
Të ndryshme

Ariana Grande, këngë për festat e fundvitit

Plus Info15/12/2014
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv