Të ndryshme

Vala: 1Gb (3G) 1.50 euro dhe 2Gb (3G) 3 euro

Plus Info18/12/2014
Sport/Kulturë

Befason Guardiola: Shaqiri mbetet në Bayern

Plus Info18/12/2014
Kronika e Zezë

16 refugjatë kosovarë në kombin për 9 veta, 700 euro për person

Plus Info18/12/2014
Sport/Kulturë

Cana: Forca e Shqipërisë është uniteti

Plus Info18/12/2014
Rajonale

Komuna u ndau 1100 pula vojse banorëve të pesë fshatrave malore të Vitisë

Plus Info18/12/2014
Kronika e Zezë

Natali Veliaj dënohet me 12 vjet burgim, Fisnik Blakaj me 11 vjet

Plus Info18/12/2014
Sport/Kulturë

CR7, lojtar i pabesueshëm

Plus Info18/12/2014
Të ndryshme

Shqiptarja që çmend grekët

Plus Info18/12/2014
Të ndryshme

7 teste mjekësore që i nevojiten çdo burri

Plus Info17/12/2014
Të ndryshme

Encës i pëlqejnë meshkujt e nxehtë

Plus Info17/12/2014
Të ndryshme

Suksesi i iPhone 6 e ka rritur kompaninë Apple

Plus Info17/12/2014
Të ndryshme

Pasaniku gjerman dështon të adoptojë kosovarin 36 vjeçar

Plus Info17/12/2014
Kronika e Zezë

Policia konfirmon vetëvrasjen në Kllokot

Plus Info17/12/2014
Rajonale

Komuna i kërkon borxhin IPKO-së ose do ti’a çkyç antenat !

Plus Info17/12/2014
Të ndryshme

Aurela Gaçe: Për asnjë çast nuk e ëndërrova fitoren e festivalit

Plus Info17/12/2014
Sport/Kulturë

Hysaj e vlerëson pozitivisht Empolin

Plus Info17/12/2014
Rajonale

Redaksia e Portalit VitiaLive falënderon Agron Abazin kryeredaktorin e deritanishëm të Portalit Informativ për bashkëpunimin e shkëlqyer

Plus Info17/12/2014
Kronika e Zezë

Kapen nëntë shqiptarë klandestinë në Gjermani

Plus Info17/12/2014
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv