Rajonale

Rreth 450 nxënës vitias përfitues të ligjëratës kundër trafikimit me qenie njerëzore

Plus Info20/11/2014
Rajonale

Janë gjetur targat e automjeteve të cilat u kanë humbur qytetarëve gjatë vërshimeve

Plus Info20/11/2014
Rajonale

Sulmuesit e qytetarit serb në Viti, para drejtësisë

Plus Info20/11/2014
Kronika e Zezë

Raporti policor për komunën e Vitisë

Plus Info20/11/2014
Kronika e Zezë

Mbyllen bastoret

Plus Info20/11/2014
Opinione

Qeveria dhe Parlamenti i Kosovës të bëjnë më shumë për Medvegjën , Bujanocin dhe Preshevën

Plus Info20/11/2014
Rajonale

Hidromorava rritë inkasimin për 10 % më të lartë se vitin e kaluar

Plus Info20/11/2014
Të ndryshme

Të gjithë sytë tek Angela

Plus Info20/11/2014
Sport/Kulturë

Agjenti: Transferimi i Shaqirit te Roma është i komplikuar

Plus Info20/11/2014
Rajonale

Rruga Skifteraj-Radivojcë konsiderohet e rrezikshme për qarkullim!

Plus Info19/11/2014
I pakategorizuar

Jason Heyward thanks fans, Braves in heartfelt message

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Qytetarët të mos shfrytëzojnë rrugën Viti-Kllokot për qarkullim !

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Në Budrikë po bëhet evakuimi i nxënësve

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Keqësohet gjendja në orët e pasdites-rritet sasia e ujit përgjatë rrugës Viti-Kllokot

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Disa fshatra të komunës së Vitisë pa energji elektrike

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Kujdes! Uji është kontaminuar nga vërshimet

Plus Info19/11/2014
Rajonale

Vështirësohet qarkullimi përgjatë rrugës Viti-Kllokot dhe Viti-Pozheran

Plus Info19/11/2014
Sport/Kulturë

“Gazzetta dello Sport” lavdëron tifozët shqiptarët

Plus Info19/11/2014
Loading...
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv