Të ndryshme

Jo më fjalë dhe fotografi të bezdisshme

Plus Info10/12/2014
Të ndryshme

Enca, pozon për Grazzi

Plus Info10/12/2014
Sport/Kulturë

Serbët arsyetojnë Markovicin: Mendoi se goditi Xhakën!

Plus Info10/12/2014
Kronika e Zezë

Aksion i gjerë policor, 7 të arrestuar për krim të organizuar

Plus Info10/12/2014
Rajonale

Foto Lajm: Bora mbulon fshatin Debëllde

Plus Info09/12/2014
Të ndryshme

Fiton Genta apo Aurela?

Plus Info09/12/2014
Të ndryshme

Anakonda i gëlltit kokën, natyralisti tërhiqet nga basti (VIDEO)

Plus Info09/12/2014
Sport/Kulturë

Mediat serbe e quajnë skandaloze pranimin e Kosovës në KON

Plus Info09/12/2014
Sport/Kulturë

Zyrtare: Komiteti Olimpik i Kosovës me të drejta të plota në KON

Plus Info09/12/2014
Kronika e Zezë

Arrestohen personat e kërkuar

Plus Info09/12/2014
Rajonale

Domosdoshmëri ndërtimi i trotuarit në rrugët “Elena Gjika” dhe “Rruga e Prizrenit”

Plus Info09/12/2014
Sport/Kulturë

Baseli i shqiptarëve synon ta bëjë historinë kundër Liverpoolit

Plus Info09/12/2014
Të ndryshme

Klepto: Amerikanët habiten me repin kosovar

Plus Info09/12/2014
Kronika e Zezë

Ikja vazhdon

Plus Info09/12/2014
Të ndryshme

Labi takon Madeleine Albright

Plus Info08/12/2014
Kronika e Zezë

Ferizaj :Treni sërish godet tek Berishët

Plus Info08/12/2014
Rajonale

Shtohen shpresat për rikthim të jetës në Mjakë !

Plus Info08/12/2014
Sport/Kulturë

Guardiola jep Shaqirin për Bonuccin

Plus Info08/12/2014
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv