Të ndryshme

Zbulohen detaje të reja të Samsung Galaxy S6

Plus Info05/01/2015
Sport/Kulturë

Çka po ndodhë më Januzajn?

Plus Info05/01/2015
Rajonale

Ka filluar gjysmë vjetori i dytë në të gjitha shkollat e komunës së Vitisë

Plus Info05/01/2015
Të ndryshme

Rita Ora me padurim e pret …

Plus Info05/01/2015
Sport/Kulturë

Edhe një shqiptarë në kampionatin botërorë të hokejit

Plus Info05/01/2015
Rajonale

Jo të gjitha komitetet e K.K të Vitisë janë funksionale !

Plus Info05/01/2015
Rajonale

Foto Lajm: Rifillojnë reshjet e borës

Plus Info04/01/2015
Rajonale

Haliti u kërkon oponentëve politik të jenë realist dhe të mos dalin me deklarata e akuza të pabaza

Plus Info04/01/2015
Kronika e Zezë

Ka ndërruar jetë Gafurr Imeri

Plus Info03/01/2015
Të ndryshme

Vildane Zeneli nudo në mes të plazhit

Plus Info03/01/2015
Të ndryshme

Arta thumbon estraden, fillojnë reagimet (VIDEO)

Plus Info03/01/2015
Sport/Kulturë

Gjermania kërkon kthim të shpejtë të refugjatëve

Plus Info03/01/2015
Sport/Kulturë

Hetemaj, krenaria e Finlandës

Plus Info03/01/2015
Të ndryshme

Kush po i mungon Adelina Tahirit?

Plus Info03/01/2015
Të ndryshme

Çfarë sfide ka para vetes Mark Zuckerberg për vitin 2015?

Plus Info03/01/2015
Sport/Kulturë

Labinot Haliti i pari i angazhuar në 2015

Plus Info02/01/2015
Rajonale

“Dajti” me sallë moderne edhe në Gjilan

Plus Info02/01/2015
Të ndryshme

Era Istrefi “thyen heshtjen” e Norës: Bebi është …

Plus Info02/01/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv