Rajonale

Këshilli Drejtues konfirmon zgjedhjen e Zenun Pajazitit kryetar dege të PDK-së në Gjilan

Plus Info14/11/2015
Rajonale

Sisitemi arsimit në komunën e Ferizajt ka degraduar skajshëm

Plus Info14/11/2015
Sport/Kulturë

Besart Berisha shënon supergolin e dytë

Plus Info14/11/2015
Kronika e Zezë

Aksident me fatalitet në magjistralen Prishtinë-Pejë

Plus Info14/11/2015
Rajonale

Nxënësit e shkollës teknike aftësohen për menaxhim të rasteve aksidentale

Plus Info14/11/2015
Sport/Kulturë

Me kë do luajnë klubet vitiase në javën e 14-të të ligës së parë të futbollit?

Plus Info14/11/2015
Të ndryshme

​Vdes humoristi i njohur, Ibrahim Krajkova-Leci

Plus Info14/11/2015
Kronika e Zezë

Dy shqiptarë nga Kosova të plagosur në sulmet në Paris

Plus Info14/11/2015
Kronika e Zezë

Franca në gjendje të jashtëzakonshme pas 140 të vrarëve

Plus Info14/11/2015
Sport/Kulturë

Anulohet miqësorja Angli – Francë

Plus Info14/11/2015
Rajonale

Foto Lajm: Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, ka pritur sot në një takim ambasadorin e Maqedonisë në Kosovë Ilija Strashevski

Plus Info13/11/2015
Kronika e Zezë

Në fshatin Drobesh janë arrestuar dy të dyshuar për vjedhje

Plus Info13/11/2015
Opinione

Çlirimi nga oligarkët e pasluftës e shpëton Republikën

Plus Info13/11/2015
Sport/Kulturë

Protestë kundër ndeshjes Kosovë-Shqipëri

Plus Info13/11/2015
Të ndryshme

Rita Ora fiton një ndër çmimet kryesore në Berlin

Plus Info13/11/2015
Rajonale

AKK: Komunat nuk mund të fajësohen për situatën aktuale rreth trajtimit të qenve endacak

Plus Info13/11/2015
Të ndryshme

Soni dhe Gena ia besojnë duetin Rozana Radit

Plus Info13/11/2015
Të ndryshme

YouTube Music vjen në Android

Plus Info13/11/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv