Të ndryshme

Ghetto Geasy i pëlqen të mendoj vetëm

Plus Info01/12/2014
Rajonale

OJQ “Plaku” falenderon “Zhavori Company”

Plus Info29/11/2014
Të ndryshme

Leonores i huazohet kënga

Plus Info29/11/2014
Sport/Kulturë

Mustafi në sytë e Barcelonës

Plus Info29/11/2014
Kronika e Zezë

Morgu me 200 trupa të paidentifikuar

Plus Info29/11/2014
Rajonale

Vetëvendosje vendos tabelat orientuese drejtë trojeve shqiptare

Plus Info28/11/2014
Rajonale

Shënohet “28 Nëntori”, dita e flamurit kombëtar

Plus Info28/11/2014
Sport/Kulturë

Xhaka ua zbardhi ftyrën popullt dhe sportit gjerman!!!

Plus Info28/11/2014
Të ndryshme

Dafina Zeqiri- Nënës: Tdu sa smuj me ta pershkru me fjalë

Plus Info28/11/2014
Rajonale

Vitiasit e mirëpresin bustin e Holbrook-ut dhe e vlerësojnë veprim tejet të qëlluar

Plus Info27/11/2014
Rajonale

Vitia nga sot do të njihet edhe si “Vitia e Holbrook-ut”

Plus Info27/11/2014
Kronika e Zezë

Kapen në Gjermani 18 kosovarë ilegalë

Plus Info27/11/2014
Të ndryshme

Elita 5: Ne nuk jetojmë si yjet e rokut botëror

Plus Info27/11/2014
Kronika e Zezë

Kontrollohen nxënësit nga Policia e Kosovës

Plus Info26/11/2014
Kronika e Zezë

Prokurori kërkon arrest shtëpiak për Ferdije Zhushin e Armend Mujën

Plus Info26/11/2014
Të ndryshme

Bleona: Shqiptarët s’kanë turp, asnjë s’më mbështeti!

Plus Info26/11/2014
Rajonale

Vazhdon nënshkrimi i peticionit për përkrahjen e grave me osteoporozë

Plus Info26/11/2014
Sport/Kulturë

Verona ofron 1 milionë franga për Lenjanin

Plus Info26/11/2014
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv