Rajonale

A është (i) legale vija transportuese e relacionit Viti – Serbi ?!

Plus Info18/07/2015
Rajonale

Foto lajm: U fal namazi i Fitër-Bajramit në Xhaminë e Vitisë

Plus Info17/07/2015
Rajonale

Sqarim për opinionin publik i lëshuar nga Kabineti i Kryetarit të Komunës, Sokol Haliti

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Lajmi i fundit: Begunca në terr për natë të Bajramit

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti uron besimtarët Islam – Urime Festa e Fiter Bajramit

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Lëvizja VETËVENDOSJE! uron gjithë besimtarët myslimanë, gëzuar Fitër Bajramin

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Haxhiu uron besimtarët Islam me rastin e festës së Fiter Bajramit

Plus Info16/07/2015
Sport/Kulturë

Xhaka refuzon Bayernin

Plus Info16/07/2015
Kronika e Zezë

Vdes edhe punëtori i pestë në Kazakistan

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Ngritja e temperaturave shton rastet e zjarreve në komunën e Vitisë

Plus Info16/07/2015
Rajonale

LDK: Vitia me Sokol Halitin kryetarë po ndryshon çdo ditë

Plus Info16/07/2015
Sport/Kulturë

Gjiganti zviceran i ofron kontratë 10 vjeçare Blerim Xhemailit

Plus Info16/07/2015
Rajonale

Qytetarët dhe kompanitë private ndihmojnë skamnorët për Fitër Bajram

Plus Info16/07/2015
Kronika e Zezë

Arrestohet shtetasi maqedon që gjymtoi studentin shqiptar në Belgjikë

Plus Info16/07/2015
Rajonale

LVV: Konfirmohet dështimi i Komunës së Vitisë në menaxhim financiar

Plus Info15/07/2015
Kronika e Zezë

Për organizim të veprave penale, trafikim me qenie njerëzore në rajonin e Prizrenit janë arrestuar 12 persona

Plus Info15/07/2015
Të ndryshme

Genta dhe Labi vijnë me “Shkurt e Shqip” (Video)

Plus Info15/07/2015
Të ndryshme

Elvana Gjata e sjell “Love me”

Plus Info15/07/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv