Sport/Kulturë

Tërhiqet shorti në La Liga, ja më kë luan Barca dhe Reali

Plus Info14/07/2015
Kronika e Zezë

Gjendet i vdekur një i posalindur në parkingun e një supermarketi në Shtime

Plus Info14/07/2015
Kronika e Zezë

Vdes kosovari i katërt i lënduar në Kazakistan

Plus Info14/07/2015
Sport/Kulturë

Xhaka zëvendëson Schweinsteigerin te Bayerni?

Plus Info14/07/2015
Rajonale

Komuna e Vitisë këtë vit më pak hargjime të derivateve

Plus Info14/07/2015
Sport/Kulturë

Shqipëria pretendon edhe një fitore tjetër Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv

Plus Info14/07/2015
Të ndryshme

Microsoft ja dedikon testuesve të Windows Insider debutimin e Windows 10-tës

Plus Info14/07/2015
Kronika e Zezë

Këta janë tre kosovarët që sot vdiqen tragjikisht në Kazakistan

Plus Info13/07/2015
Kronika e Zezë

Tre punëtorë nga Kosova humbin jetën në Kazakistan

Plus Info13/07/2015
Rajonale

Së shpejti nis ndërtimi i palestrës sportive, tha ministri kulturës sot në Viti

Plus Info13/07/2015
Sport/Kulturë

De Biasi: Kualifikueset e shtatorit, shumë të rëndësishme

Plus Info13/07/2015
Kronika e Zezë

Gjashtëmujori i parë: 46 të vdekur nga aksidentet fatale

Plus Info13/07/2015
Kronika e Zezë

Ndërron jetë viktama e aksidentuar në fshatin Gaçkë

Plus Info13/07/2015
Kronika e Zezë

Të arrestuarit e “Badovcit”, një muaj paraburgim

Plus Info13/07/2015
Opinione

Rruga “UÇK”

Plus Info13/07/2015
Kronika e Zezë

Lazarati ‘zbret’ në Drenas, konfiskohen 97 bimë narkotike

Plus Info13/07/2015
Të ndryshme

Synaptic po zhvillon një skaner më të sigurtë të shenjave të gishtërinjve

Plus Info13/07/2015
Sport/Kulturë

Alban Meha: Ja pse zgjodha Turqinë

Plus Info13/07/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv