Rajonale

Kërkohet përfshirje më e madhe e menaxhimit të mbeturinave nëpër fshatrat e Vitisë

Plus Info22/12/2014
Të ndryshme

Microsoft heqë të gjithë aplikacionet kopje të Snapchat

Plus Info22/12/2014
Sport/Kulturë

“Berisha i pazëvendësueshëm, Gashi si Eto”

Plus Info22/12/2014
Të ndryshme

Capita T vjen lanson ‘’Kur fol Zemra’’

Plus Info22/12/2014
Sport/Kulturë

KF “Vitia” ka shpërndarë mirënjohje për donatorët e klubit

Plus Info21/12/2014
Të ndryshme

Dhurata Dora, e lumtur në krahët e të dashurit (Foto)

Plus Info21/12/2014
Rajonale

Familja Fana nga Sllatina e ulët e Vitisë i fali gjakun asaj Lamaj nga Semaja e Kaçanikut (Video)

Plus Info20/12/2014
Kronika e Zezë

Një kosovare humb jetën, katër fëmijë lëndohen në aksident trafiku në Serbi

Plus Info20/12/2014
Sport/Kulturë

Ylli Sallahi largohet nga Bayern

Plus Info20/12/2014
Opinione

Koalicionet e kompromiseve Kosovë-Serbi

Plus Info20/12/2014
Kronika e Zezë

Plaçkitje me armë në pompën e benzinës Modeli Petrol në rrugën Viti-Kllokot

Plus Info19/12/2014
Rajonale

Mallra me afat të skaduar në qendrat e mëdha tregtare në Viti, raportohen edhe manipulime me çmime

Plus Info19/12/2014
Të ndryshme

DJ Blunt dhe Marina po sjellin bashkëpunim?

Plus Info19/12/2014
Rajonale

11 shkolla të komunës së Vitisë ndihmohen nga Caritasi zviceran me mjete konkretizimi

Plus Info19/12/2014
Të ndryshme

Samsung Galaxy S6 sjell ekranin me lakime më delikate

Plus Info19/12/2014
Sport/Kulturë

Shqipëria e mbyll vitin 2014 në vendin e 58-të

Plus Info19/12/2014
Të ndryshme

Soni Malaj dhe Saad Ramadan sjellin “White Tulip”x00EB

Plus Info19/12/2014
Rajonale

Hapet sondazhi për zgjedhjen e personaliteteve të vitit 2014

Plus Info18/12/2014
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv