Të ndryshme

Disa prej të mirave shëndetësore që i ka kafeja në trupin tonë

Plus Info25/04/2016
Sport/Kulturë

Kryeministri ndan shpërblimet për Majlinda Kelmendin e Nora Gjakovën

Plus Info25/04/2016
Rajonale

Gjykata liron Leotrim Zejnullahun: Motrën e vrau nga pakujdesia

Plus Info25/04/2016
Të ndryshme

Studentët e diasporës, praktikën e mbajnë në Kosovë e Shqipëri

Plus Info25/04/2016
Kronika e Zezë

Arrestohet një i dyshuar për vepër penale “Lëshim i çeqeve të rremë dhe keqpërdorim i kartelave të bankës”

Plus Info25/04/2016
Rajonale

Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan, mbajti orën letrare kushtuar veprimtarit

Plus Info25/04/2016
Rajonale

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, ligjëratë për nxënësit lidhur me dukuritë negative

Plus Info25/04/2016
Rajonale

22 fermerë vitias përfituan fidane të mjedrës

Plus Info25/04/2016
Rajonale

Hani i Elezit: Fillon realizimi i projektit “Parku i fëmijëve”

Plus Info25/04/2016
Të ndryshme

Dokumentari mbi historinë e Kosovës, para publikut zviceran

Plus Info25/04/2016
Rajonale

Ujësjellësi në Zhiti peng i mos definimit të pronës ku gjenden burimet

Plus Info25/04/2016
Sport/Kulturë

Ekipi nga shkolla e Pozheranit,  fitoi  vendin e parë në garat komunale shkollore në futboll

Plus Info24/04/2016
Sport/Kulturë

Ja çka përgatitur shteti për Majlinda Kelmendin

Plus Info23/04/2016
Sport/Kulturë

Zidane shpreson që Benzema të kthehet sa më shpjet, ja sa mund të mungojë francezi

Plus Info23/04/2016
Rajonale

Nisma e Vitisë kundërshton koalicionin me AAK-në

Plus Info23/04/2016
Sport/Kulturë

Nisen për Kosovë Majlinda e Nora

Plus Info23/04/2016
Kronika e Zezë

Përplaset në kamionin e kosovarit, humb jetën motoristi gjerman

Plus Info23/04/2016
Të ndryshme

“BonBon” e Erës transmetohet në MTV

Plus Info23/04/2016
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv