Lajme

Shqetësime se po shitet mish i lopëve të ngordhura

Plus Info22/01/2019
Kronika e Zezë

Dyshohet se ngacmoi 27 nxënëse në një shkollë në Gjakovë, kërkohet paraburgim për mësuesin

Plus Info22/01/2019
Sport/Kulturë

Lorik Cana: Kosova ka arritur në futboll atë që Shqipëria nuk e ka arritur për 80 vjet

Plus Info22/01/2019
Lajme

Së shpejti nis projekti për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit dhe kënaçeve

Plus Info22/01/2019
Rajonale

Kreu i Gjilanit thotë se SBASHK-u dhe Qeveria duhet ta hapin dialogun për ndërprerjen e grevës

Plus Info22/01/2019
Lajme

SBAShK-ut fton mësimdhënsit për vazhdim të grevës deri në përmbushje të kërkesave

Plus Info22/01/2019
Kronika e Zezë

Kurti për mësimdhënësit: Vazhdojeni grevën me kusht që kërkoni zvogëlimin e pagave të qeveritarëve

Plus Info22/01/2019
Kronika e Zezë

Kreu vrasje, policia e arreston pas 28 vjetëve në Skenderaj

Plus Info22/01/2019
Lajme

Peja i dënon deri në 5 mijë euro ata që keqtrajtojnë kafshët dhe i fusin në luftë mes vete

Plus Info22/01/2019
Lajme

Reagon SBASHK-u: Kryetarë të komunave, mos u përzini për grevën!

Plus Info22/01/2019
Lajme

Vjen një lajm i rëndësishëm për taksën ndaj Serbisë

Plus Info22/01/2019
Sport/Kulturë

Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit

Plus Info22/01/2019
Të ndryshme

Rrezikoni jetën: Këto tre ushqime nuk duhet t’i lani para konsumit

Plus Info22/01/2019
Të ndryshme

Kur duhet të bëni dush në mbrëmje apo në mëngjes? Ja çfarë thonë ekspertët

Plus Info22/01/2019
Kronika e Zezë

Krim makabër/ Nëna i merr jetën në mënyrë mizore vajzës 3 ditëshe

Plus Info22/01/2019
Të ndryshme

Nuk është më Norvegjia! Ky është vendi më i lumtur në botë

Plus Info22/01/2019
Të ndryshme

Ky është fryti që mbyt 70 për qind të qelizave të kancerit

Plus Info22/01/2019
Të ndryshme

Shkencëtarët: Një sëmundje misterioze vdekjeprurëse po i kanoset njerëzimit

Plus Info22/01/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv