Të ndryshme

NiMiTV e vetmja platformë televizive shqiptare me mbi 1000 kanale, pjesë e saj edhe PlusTv

Plus Info31/08/2015
Rajonale

Haliti uron nxënësit dhe mësimdhënësit e komunës së Vitisë, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor

Plus Info31/08/2015
Kronika e Zezë

Tragjedi në fshatin Krajk të Hasit: Vëllau vret vëllaun në dasmë!

Plus Info31/08/2015
Rajonale

Zjarri që ka kapluar malet e Maqedonisë i afrohet në 10 metra territorit të Kosovës !

Plus Info31/08/2015
Rajonale

Në Viti nesër nuk fillon viti i ri shkollor në 3 objekte të reja shkollore

Plus Info31/08/2015
Të ndryshme

Videoklipi i ri i Bleonës, premierë në Vevo

Plus Info31/08/2015
Kronika e Zezë

Personi i vdekur te restorant “Pishat”, ishte rojtar i Besa Security

Plus Info31/08/2015
Sport/Kulturë

Alban Nuha-fitues i përgjithshëm i garës “Rrethi Çiklistik i Kosovës 2015”

Plus Info31/08/2015
Sport/Kulturë

Etrit Berisha kërkohet nga gjiganti turk

Plus Info31/08/2015
Rajonale

Mërgata e Lubishtës me investimet për vendlindjen, shembull për të tjerët !

Plus Info30/08/2015
Të ndryshme

E jashtëzakonshme: Peshku mbi 50 cm në lumin Morava në Viti (Foto)

Plus Info30/08/2015
Rajonale

Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti merr pjesë në takimin e organizuar nga Unioni i bizneseve për Gjermani

Plus Info29/08/2015
Kronika e Zezë

Në Ulqin vdes kosovarja duke bërë dush

Plus Info29/08/2015
Sport/Kulturë

Zvicra me 6 shqiptarë, gati për kualifikimet Euro 2016

Plus Info29/08/2015
Të ndryshme

Qasja në internetin në mobil rritet për 55% në nivel global

Plus Info29/08/2015
Të ndryshme

Genta, së shpejti sjell këngën e re

Plus Info29/08/2015
Rajonale

Viti shkollor fillon me 1.000 nxënës më pak !

Plus Info29/08/2015
Rajonale

Vendosja e pengesave në rrugë ngjall mospajtime mes inspeksionit dhe banorëve !

Plus Info28/08/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv