Rajonale

Plani i policisë për sezonin veror vlerësohet shumë produktiv

Plus Info21/08/2015
Të ndryshme

Smartfoni i parë BlackBerry Venice me sistem operativ Android do të mbërrijë në muajin nëntor

Plus Info21/08/2015
Kronika e Zezë

FBI në kërkim të dëshmive për masakër në Kosovë (Video)

Plus Info20/08/2015
Kronika e Zezë

I ikën policisë matanë kufirit me Maqedoninë duke braktisur automjetin !

Plus Info20/08/2015
Rajonale

Komuna e Kllokotit heq (ndryshon) metodën për menaxhimin e mbeturinave

Plus Info20/08/2015
Sport/Kulturë

FIBA Evropa përgëzon Kosovën, për suksesin në Evropian

Plus Info20/08/2015
Rajonale

Caritasi zviceran ndihmon edukimin para fillor në komunën e Vitisë

Plus Info20/08/2015
Opinione

Anëtarësimi i Kosovës në UNESCO-së – në përputhje me të drejtën ndërkombëtare

Plus Info20/08/2015
Të ndryshme

Çiljeta dhe Noizy publikojnë klipin 12 minutësh “Gangsta love” (Video)

Plus Info20/08/2015
Sport/Kulturë

EJU: Kelmendi favorite absolute

Plus Info20/08/2015
Rajonale

Mërgimtarët vitias kontribuojnë në renovimin e disa objekteve shkollore

Plus Info20/08/2015
Sport/Kulturë

Lojtari i Kosovës Liridon Krasniqi, futbollist dhe tifoz i zjarrtë

Plus Info19/08/2015
Kronika e Zezë

Në Drenas janë trefishuar të prekurit nga kanceri për shkak të ajrit të ndotur

Plus Info19/08/2015
Të ndryshme

Klipi i ri i Ritës, 1 milion klikime për 12 orë

Plus Info19/08/2015
Sport/Kulturë

Kosova u pranua në IAAF

Plus Info19/08/2015
Opinione

Pse stagnimi erdhi nga vet ne?

Plus Info19/08/2015
Rajonale

Për 15 vende në arsim konkurrojnë 220 kandidatë !

Plus Info19/08/2015
Lajme

I biri i ish diplomatit Holbrooke: Babai im e ka dashur shumë Kosovën (Foto)

Plus Info18/08/2015
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv