Të fundit

Rajonale Më shumë Rajonale

Lajme Më shumë Lajme

Kronikë Më shumë Kronikë

Top Lajm Më shumë Top Lajm

Rajonale
Flamuri shtetëror i Kosovës rikthehet mbi kalanë e Artanës – revoltohen serbët

Flamuri shtetëror i Republikës së Kosovës nuk është hequr nga Kalaja e Artanës. Ai është rikthyer përsëri...

Sport/Kulturë Më shumë Sport/Kulturë

Të Ndryshme Më shumë Të Ndryshme

Të ndryshme

Vjedh çantën e një gruaje në kishë, burri largohet pa rënë në sy duke bërë kryqin

Plus Info17/08/2019
Lajme

Hoxhaj: Me Kadri Veselin kryeministër, nuk do të lëmë gurë pa lëvizur për të mbrojtur sovranitetin e Kosovës

Plus Info17/08/2019
Lajme

Serbët s’i duan shtëpitë që ua ndërtoi shteti i Kosovës- por një organizatë e quajtur ‘Serbët për serbët’ bën me shtëpi të re një familje në Kamenicë

Plus Info17/08/2019
Sport/Kulturë

Interi i thotë ‘PO’ kësaj oferte për Icardin

Plus Info17/08/2019
Lajme

Kosova s’e njeh pasaportën serbe, banorët e Luginës ndjehen të diskriminuar

Plus Info17/08/2019
Rajonale

Policia e Kosovës tërë natën qëndroi zgjuar, e ruajtën një flamur që u bë problem i madh

Plus Info17/08/2019
Sport/Kulturë

Premierliga vazhdon me super ndeshje, luhet Man City-Tottenham

Plus Info17/08/2019
Lajme

Gjermania në mungesë të puntorëve, këto janë janë zanatet më të kërkuara

Plus Info17/08/2019
Lajme

Dacic thotë se edhe një vend e ka tërhequr njohjen ndaj Kosovës: Shefi më tha mos ta zbuloj deri javën tjetër

Plus Info17/08/2019
Sport/Kulturë

Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

Plus Info17/08/2019
Sport/Kulturë

Perla e Aduriz shtang Barcelonën, katalunasit e nisin me humbje kampionatin

Plus Info17/08/2019
Rajonale

Flamuri shtetëror i Kosovës rikthehet mbi kalanë e Artanës – revoltohen serbët

Plus Info17/08/2019
Të ndryshme

I propozojnë lidhje nëpërmjet Instagramit, përgjigja e Gjyste Vulajt është epike

Plus Info17/08/2019
Lajme

Mallkim: Ka një dekadë që në këtë fshat nuk ka lindur asnjë djalë

Plus Info17/08/2019
Rajonale

Arrestohen dy të dyshuarit për shitblerjen e lopës së ngordhur në Kamenicë

Plus Info17/08/2019
Lajme

Moti sot në Kosovë

Plus Info17/08/2019
Lajme

A do t’ia lërë Kurti LDK-së postin e kryeministrit? Përgjigjet ai

Plus Info17/08/2019
Lajme

O’Connell: Nepotizmi, korrupsioni e kapja e shtetit do ta shkatërrojnë Kosovën

Plus Info16/08/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv