Të gjitha postimet Tag "Viti"

Rajonale

KEDS njofton Gjilanin dhe Kamenicën për ndërprerje të energjisë, për Vitinë s’ka reduktime

Plus Info21/11/2017
Rajonale

Zvarritet ndërtimi i shkollës në Pozheran, Haliti kërkon korrektësi në realizimin e projektit, ndryshe do t’i drejtohen Gjykatës

Plus Info21/11/2017
Rajonale

I pari i Vitisë nuk e ka hallin e balotazhit, inspekton punimet në ujësjellësin e Letnicës dhe punimet në shkollën e Ramnishtës

Plus Info19/11/2017
Rajonale

Ku mbeti premtimi për hapjen e një pikëkalimi kufitarë në fshatin Debëlldeh?

Plus Info18/11/2017
Rajonale

Një kompani e Gjilanit do të mirëmbajë edhe sivjet rrugët e Vitisë gjatë sezonit dimëror

Plus Info18/11/2017
Kronika e Zezë

Ngjarje e rëndë në Kabash të Vitisë: Babë e bir rrahin një tjetër me sëpatë, përdorin edhe armë

Plus Info18/11/2017
Rajonale

I riu nga Tërpeza është dërguar për mjekim në Turqi, kërkohet tutje ndihmë për shërimin e tij

Plus Info17/11/2017
Rajonale

Lajm i mirë për 32 fermerë të Vitisë që ishin duke pritur kompensimin për lopët e ngordhura

Plus Info17/11/2017
Kronika e Zezë

6 persona të lënduar nga aksidenti i rëndë dje në Budrikë, një dërgohet në QKUK

Plus Info17/11/2017
Rajonale

Anamoravë: Gjatë një jave 21 aksidente 10 me lëndime

Plus Info15/11/2017
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv