Të gjitha postimet Tag "Komuna e Vitisë"

Rajonale

Shkolla e Pozheranit bëhet me kabinet të informatikës

Plus Info21/11/2017
Rajonale

Zvarritet ndërtimi i shkollës në Pozheran, Haliti kërkon korrektësi në realizimin e projektit, ndryshe do t’i drejtohen Gjykatës

Plus Info21/11/2017
Rajonale

Kryqi Kuq në Viti kërkon që të ndihmohen familjet skamnore me dru për ngrohje

Plus Info20/11/2017
Kronika e Zezë

Në pranga ka rënë edhe personi i dytë për sulmin me sëpatë në Kabash të Vitisë

Plus Info20/11/2017
Rajonale

I pari i Vitisë nuk e ka hallin e balotazhit, inspekton punimet në ujësjellësin e Letnicës dhe punimet në shkollën e Ramnishtës

Plus Info19/11/2017
Rajonale

Ku mbeti premtimi për hapjen e një pikëkalimi kufitarë në fshatin Debëlldeh?

Plus Info18/11/2017
Rajonale

Një kompani e Gjilanit do të mirëmbajë edhe sivjet rrugët e Vitisë gjatë sezonit dimëror

Plus Info18/11/2017
Rajonale

I riu nga Tërpeza është dërguar për mjekim në Turqi, kërkohet tutje ndihmë për shërimin e tij

Plus Info17/11/2017
Rajonale

Anamoravë: Gjatë një jave 21 aksidente 10 me lëndime

Plus Info15/11/2017
Rajonale

Shqetësuese prerja ilegale e pyjeve në Viti, hapen gropa në rrugët pyjore për të bllokuar kalimin prerësve ilegal (Video)

Plus Info15/11/2017
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv