Latest News

Rajonale

Komuna e Ferizajt nxjerr në shitje mbi 10 automjete, një lavatriçe dhe sende tjera (Dokument)

Plus Info22/10/2018
Rajonale

Rruga Viti – Kllokot, rrezik për aksidente, qytetarët kërkojnë ndërhyrjen e Prokurorisë

Plus Info22/10/2018
Rajonale

Gjilan: Ua mori mbi 123 mijë euro klientëve duke i mashtruar me bileta fiktive për Turqi

Plus Info22/10/2018
Rajonale

2 vite e 8 muaj burg për gjilanasin që mashtroi qytetarët për pushime në Turqi

Plus Info22/10/2018
Rajonale

Në Shillovë të Gjilanit banorët protestojnë kundër vendosjes së antenës së operatorit serb të telefonisë MTS

Plus Info22/10/2018
Të ndryshme

Mediat akuzojnë Dua Lipën, vodhi këngën nga këngëtarja turke

Plus Info22/10/2018
Rajonale

Në këto vende të Gjilanit, Vitisë e Kllokotit do të ketë nesër ndërprerje të rrymës

Plus Info22/10/2018
Kronika e Zezë

Rrahje në Gjilan, tre të arrestuar

Plus Info22/10/2018
Sport/Kulturë

Shaqiri lavdëron vetën, por me të drejtë, ja çfarë thotë ai për asistin ndaj Huddersfield

Plus Info22/10/2018
Lajme

Prokuroria u bën thirrje qytetarëve t’i raportojnë rastet e dhunës

Plus Info22/10/2018
Kronika e Zezë

Shqetësuese: 45 aksidente brenda 24 orëve në rrugët e Kosovës

Plus Info22/10/2018
Rajonale

Sulmohet mjeku në vendin e punës në spitalin e Gjilanit

Plus Info22/10/2018
Kronika e Zezë

Gjen vdekjen duke prerë dru në mal

Plus Info22/10/2018
Kronika e Zezë

Rrahen dy grupe ndërmjet vete në Kaçanik, lëndohen tre persona

Plus Info22/10/2018
Lajme

Thaçi ka një kërkesë për prokurorët e gjykatësit

Plus Info22/10/2018
Të ndryshme

Mish in vitro: kompania që prodhon pulë pa vrarë një kafshë të vetme

Plus Info22/10/2018
Të ndryshme

Çdo gjë që duhet të dimë për çmimin e ilaçeve

Plus Info22/10/2018
Opinione

Sa pak njerëzillëk ndër shqiptarë

Plus Info22/10/2018
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme në 049 365 100 Viber...& WhatsApp...+377 44 60 40 50 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +37744 60 40 50 ✉ redaksia@plus-televizion.tv