Të fundit

Rajonale Më shumë Rajonale

Lajme Më shumë Lajme

Kronikë Më shumë Kronikë

Top Lajm Më shumë Top Lajm

Rajonale
Kyçja në autostradë e Ferizajt dhe e Vitisë, çfarë do të ndodhë pas dorëheqjes së Haradinajt?

Qeveria e Kosovës e drejtuar nga kryeministri tani në largim, Ramush Haradinaj, kishte miratuar në muajin Maj...

Sport/Kulturë Më shumë Sport/Kulturë

Të Ndryshme Më shumë Të Ndryshme

Lajme

S’ka ende asnjë aktakuzë ndaj grave të kthyera nga Siria

Plus Info23/07/2019
Sport/Kulturë

Alpinistja Uta Ibrahimi ngjiti edhe Gasheburum

Plus Info23/07/2019
Sport/Kulturë

Kosova fiton një medalje të artë dhe dy të bronzta në volejbollin në rërë

Plus Info23/07/2019
Lajme

Serbia ka plasuar 260 milionë euro më pak mallra në Kosovë

Plus Info23/07/2019
Lajme

Shqipëria regjistron rekord turistësh, kryeson Kosova

Plus Info23/07/2019
Rajonale

Kyçja në autostradë e Ferizajt dhe e Vitisë, çfarë do të ndodhë pas dorëheqjes së Haradinajt?

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

Aksidente trafiku me lëndime në Gjilan e Viti

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

Ferizajases i digjet BMW-ja me vlerë 15 mijë euro

Plus Info23/07/2019
Rajonale

Pas rigjykimit, ish-kryetari i Kllokotit dhe kryesuesi i Kuvendit Komunal lirohen nga akuza për keqpërdorim detyre

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

Sajoi shtatzëninë për t’ia marrë të dashurit 680 euro, arrestohet

Plus Info23/07/2019
Lajme

Qeveria Amerikane investon 150 mijë dollarë në Klinikën e Pediatrisë

Plus Info23/07/2019
Sport/Kulturë

Dy ndeshje, tre gola: Vedat Muriqi dëshiron që emri i tij të shkruhet me shkronja të arta në historinë e Fenerbahces

Plus Info23/07/2019
Lajme

Serbët të shqetësuar: Në Jug të Serbisë çdo ditë më pak bebe, Presheva dhe Bujanovci kanë rritje në lindje

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

Tre të arrestuar në Prishtinë për trafikim me njerëz, një e mitur dërgohet në strehimore

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

I mori 680 euro për shtatzëni të rrejshme, arrestohet gruaja dhe një burrë nga Prishtina

Plus Info23/07/2019
Kronika e Zezë

Dy të plagosur në Lipjan, policia arreston pesë persona

Plus Info23/07/2019
Lajme

Hapet konkursi për rekrutimin e noterëve të rinj

Plus Info23/07/2019
Lajme

56 aksidente dhe 1410 tiketa të shqiptuara në trafik për 24 orët e fundit në Kosovë

Plus Info23/07/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv